VESTUVIŲ FOTOSESIJOS IDĖJOS ⋆ MGmedia.lt Fotografai Lietuvoje
15587
post-template-default,single,single-post,postid-15587,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

VESTUVIŲ FOTOSESIJOS IDĖJOS

Svarbiausia nufotografuoti MEILĘ

Tik pradėjus domėtis vestuvėmis,  tik pamėgus vieną kitą vestuvių pasiruošimui skirtą puslapį ar visą leidinį, mus ima persekioti vestuvių fotografai, mėgėjai ir patarėjai. Taip, profesionalus kūrybiškas fotografas yra gerai, taip, jis gali jums pasiūlyti vestuvių temą, vietą ar net konkrečią pozą, tačiau idealaus rezultato pasieksite tik tada, kai šią temą būsite „išgyvenę“ ir it uogelės prisirpę jai tinkamos nuotaikos! Kaip pasiruošti vestuvių fotosesijai bei kokiais kriterijais vadovautis kuriant jos temą mes ir pasakosime šiame straipsniuke toliau!

Svarbiausia nufotografuoti MEILĘ

Tik pradėjus domėtis vestuvėmis,  tik pamėgus vieną kitą vestuvių pasiruošimui skirtą puslapį ar visą leidinį, mus ima persekioti vestuvių fotografai, mėgėjai ir patarėjai. Taip, profesionalus kūrybiškas fotografas yra gerai, taip, jis gali jums pasiūlyti vestuvių temą, vietą ar net konkrečią pozą, tačiau idealaus rezultato pasieksite tik tada, kai šią temą būsite „išgyvenę“ ir it uogelės prisirpę jai tinkamos nuotaikos! Kaip pasiruošti vestuvių fotosesijai bei kokiais kriterijais vadovautis kuriant jos temą mes ir pasakosime šiame straipsniuke toliau!

Svarbiausia — iš meilės blizgančios akys.

Ar niekada neatkreipėte dėmesio, kokios būtent nuotraukos sulaukia daugiausiai „vau“, „ach“ ar net nubrauktos ašaros? Tokios, kuriose jaunieji tiesiog spinduliuoja savo meilę, taip suliedami…visą nuotraukos foną! Nesvarbu, kur stovite: ant bažnyčios slenksčio, automobilio stogo ar žydinčiuose laukuose. Negalvokite apie tai, negalvokite apie nieką, tik vienas kitą. Atsipalaiduokite. Mylėkite ir jūsų meilė taps nuostabia tema, nuostabia nuotrauka.

Jūsų unikali istorija

Kai jau įamžinote savo karščiausius jausmus, ateina metas papildyti albumą detalėmis. Tokia fotosesija vyksta tik kartą, du gyvenime (na,pavyzdžiui, dar per krikštynas), todėl dabar —  geriausias metas sukurti  mini Jūsų jausmų dienoraštį:

Susipažinote lėktuve? Lai fotosesija vyksta oro uoste! Arėte laukus? Nesikuklinkite ir sėskite į traktorių! Draugaujate nuo mokyklos? Metas prašyti „budinčios“, kad įleistų į klasę! Kiekviena erdvė, kiekviena kasdieniška detalė gali tapti nuostabia ir keliančia šiurpuliukus, jeigu parodysite, kad tai buvo jūsų meilės pradžia,  kulminacija, jungtis.

Kai kurios poros (žinoma, pasistengus vaikinui) sugeba įamžinti ir savo „priešistorę“, pavyzdžiui, sužadėtuves. Jei jums jau tada patiko darbą atlikęs fotografas —  puiku! Galbūt jau užmezgėte ryšį ir jis taps ir jūsų vestuvių nuotraukų kūrėju? Daugelis tuo užsiimančių profesionalų netgi  siūlo  paslaugą, kuri dažniausiai vadinasi „istorija“ (story):  pradžioje vyksta susipažinimas su fotografu,  derinami poreikiai, kiek pafotografuojama jūsų kasdienybė, pasiruošimas, na, o antroji dalis — jau vestuvių dienos fiksavimas nuo pačio ryto ir vakaro.

Jūsų svečių istorija

Tobula, jei į vestuvių fotosesijos dalį įtraukiate ir svečius. Nepamirškite įsijausti, iš anksto pagalvoti ir apie juos. Ar daugiau bus vyresnių, santūrių žmonių, ar vien tik jaunimas? Menininkai ar advokatai? Neprovokuokite, neverskite jų persistengti, tačiau padarykite viską, kad jie jaustųsi gerai. Jei tai menininkai —  užteks taurės vyno ir improvizacijos. Daugiau teisininkų? Rinkitės solidžią, stilingą fotosesiją. Žinoma, kad ir kas bebūtų, daugelis pranoks ir nustebins patys save, jei iš anksto leisite jiems patiems pasiruošti fotosesijai. Pavyzdžiui, galite svečius suskirstyti į grupes, kurios kartu ruoš dekoracijas, akcentus ar tiesiog pozą pozavimui. Kokios grupės tai galėtų būti? Ko gero, tradicinės: giminės, artimiausi draugai, bendradarbiai, porelės, svita , piršliai, liudininkai…

Tema pagal vietą ar pačių vestuvių toną

Jeigu jūsų vestuvės vyksta vaizdingoje gamtoje, patogiausia būtų ir tęsti gamtos temą bei išnaudoti gamtos dovanas. Nebijokite žengti arčiau jos – apsikabinkite medį, lipkite į valtį arba net briskite į patį ežerą! Gaudykite saulėlydžius, lietų, laukus, negalvokite apie murziną batelį – nuotraukoje jį galima paretušuoti, tačiau sukurti šypseną – jau sunkiau.

Visiškai kitas variantas – vestuvės mieste. Tuomet leidžiama ir galima šiek tiek maivytis, iškelti galvas, pasitempti. Balandžiai, tarpuvartės, praeiviai,  jūsų mėgstamiausios kavinės staliukas ar netgi originali vitrina gali tapti puikiu fotosesijos akcentu!

Švenčiantys dvaruose, pilyse ar panašioje aplinkoje gali galvoti apie riterišką ar princesišką aplinką, kaimo sodybose – arklius, avis ir šiaudines skrybėles. Svarbiausia – nebijoti bandyti ir nesivaržyti!

Tema pagal sezoną

Ko gero, čia karaliauja auksiniai rudenys ir žiedais apkibę pavasariai.

Taigi, rudenį ieškokite: geltonų lapų krūvų, nuostabios šviesos, žibančių voratinklių, auksinių slėnių peizažų (idealiai tinka Birštonas, Druskininkai, visi prieinami paupiai, parkai, kalvos kur atsiveria miškai). Patys linksmiausi vestuvininksi gali šokti į botus ir…grybauti! Tik nepasiklyskite ir stebėkite, kad jaunosios, it raudonkepuraitės, nesuviliotų vilkas 😉

Pavasarį, priklausomai nuo jo ankstyvumo ir gamtos išdaigų, ieškokite skirtingų žydinčių medžių. Vilniečius bei kauniečius vilioja subtilios sakuros, turinčius kolektyvinius sodus -– įvairūs vaismedžiai, taip pat kiekvienas iš mūsų gali važiuoti iki artimiausių obuolių „giraičių“ iš kurių atsiveria tikros žiedų panoramos!

Papildomo pasiruošimo reikalaujančios temos

Tai temos, kurias galima daryti bet kur, nepriklausomai nuo aplinkos. Tiesiog joms reikia pasiruošti. Pradėkime nuo paprasčiausių. Tai gali būti: spalvingi helio balionai, balionai – širdelės, kaukės, netikri ūsai ar akiniai, fotostendai ar spalvoti plakatai su užrašytais jūsų vardais bei palinkėjimais. Norintys kažko teatrališkiau gali pasirūpinti skrybelėmis ir katiliukais, perukais, barzdomis ar netgi personažų kostiumais. Žinoma, galite būti „pasipuošę“ ir visas vestuves – varlytės, petnešos ar kitas akcentas jau gali tapti pakankama jungtimi fotosesijai. Jei  svečiai linkę pajudėti, galime juos sodinti ant senovinių dviračių, motociklų, kišt galvas per liukus ar langus, sodinti į valtis, vandens dviračius, ant šieno kupetų ar ant žirgų. O kaip jums skamba šokių pamokos tema,kai visi sustingę gracinguose tango, flamenko ar salsos judesiuose? Tai – jau ne tik fotosesija, tai – atrakcija!

Tokios jos ir linkime – smagios ne tik rezultate, bet ir procese. O dabar – šypsomės!